KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7639235
nr 763 9235
Blandteknik
Signerad Birch, Komposition, ramens innermått: 50x69
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 juni 2012
kl 19:06:42
30/5 00:52:20